Ayçin İnci ‘O hayat benim’in dizisinde

0
133

Fox TV’nin sevilen dizisi ” O Hayat Benim ” dizisine dahil olan Ayçin İnci; Oya Başar gibi bir oyuncu ile birlikte oynacak olmaktan mutluluk duyuyorum dedi.

Ayçin İnci “Zuhal sezon sonunda güçlü bir kötü karakter olarak kendini gösterdi. Yeni sezonda Zuhal’le ilgili büyük sürprizler seyirciyi bekliyor” dedi.

Ayçin İnci “O Hayat Benim önümüzde ki sezon 4. Sezonuna başlayacak. Bu da ilginin göstergesi. Pastel Yapım, daha önce çalışmış olduğum bir yapım şirketi. Ayrıca Oya Başar gibi güçlü bir oyuncu var. Oya Başar hem mesleki olarak kendime örnek aldığım hem de daha önceden ‘Benim Annem Bir Melek’ ve ‘Yusuf Yusuf’ filmlerinde birlikte çalışma fırsatı yakaladığım bir ustam, ablam. Ve onunla tekrar bir arada çalışmak fikri de benim için çok sevindirici oldu” dedi.

Ayçin İnci Kimdir?
Ayçin İnci Kimdir?

Ayçin İnci Kimdir?

Emektar sinema oyuncusu Bilal İnci’nin torunudur. Aynı zamanda ablası Ayça İnci de oyuncudur. Şahika Tekand Oyunculuk Atölyesi mezunudur. 2003 yılında Kurşun Yarası adlı dizide rol alarak dikkat çekmiştir. İnci, sinema ve dizi filmlerde rol almayı sürdürmektedir. 2007 yılında yine kendisi gibi oyuncu olan Ahmet Mümtaz Taylan ile evlenmiştir. 21 Mart 2012’de boşanmıştır. 1 Temmuz 2013’te 7 aydır birlikte olduğu oyuncu meslektaşı Serdal Genç ile evlenmiştir. 2015 yılında karşılıklı anlaşarak Serdal Genç ile boşanmışlardır.

Moda dünyasından haberler, röportajlar, cemiyet hayatı, dizi yıldızları, gündemden paparazzi dedikoduları ve ünlülerin hayatı Ayçin İnci ‘O hayat benim’in kadrosuna katıldı haberi ve En son yerli ve yabancı magazin haberleri Habercisiz Magazin’de.