Beyonce BET Ödül Törenine Damgasını Vurdu

0
325
1

Geçtiğimiz günlerde ABD’nin en önemli ödül törenlerinden biri olan BET Awards gerçekleşti. Los Angeles’ta Microsoft Tiyatrosu’nda siyahi sanatçıların gecesi vardı. Müzik, oyunculuk, spor ve diğer eğlence alanlarını kapsayan 2016 BET Ödül Töreni, dünyaca ünlü Amerikalı R&B şarkıcısı Beyonce’nin büyük beğeni toplayan performansıyla başladı.

1-1

Beyonce, gecede ‘En iyi kadın şarkıcı’ seçildi. Aralarında Adele ve Rihanna gibi güçlü isimlerin de yer aldığı –R&B/Pop Kadın Şarkıcı- dalında rakiplerinden sıyrılarak ödülün sahibi oldu güzel şarkıcı.

Sahne performansı, başarılı gösterileri, dans ve sahne şovları, billur sesi, hit şarkıları ile her konserinde olay yaratan Beyonce, Bet Ödülleri Gecesinden toplam 3 ödülle ayrıldı.

Ödülünü alan Beyonce, sahnede yine harika bir performans sergiledi. En iyi kadın şarkıcı ödülünün ardından, ‘Formation’ adlı video klibiyle ‘Yılın En İyi Videosu’ ödülünü aldı. Son olarak güzel yıldız ‘Coca Cola İzleyicilerin Seçimi’ ödülünü aldı.

1-2

2001 yılından bu yana ‘Black Entertainment Television’ tarafından Afrikalı-Amerikalıların ve diğer azınlıkların eğlence alanlarındaki başarılarını kutlamak amacıyla düzenlen BET Ödülleri’ne bu yıl kendisi de bir siyahi olan dünyaca ünlü şarkıcı Beyonce’nin sahnesi damga vurdu.

34 yaşındaki şarkıcı Beyonce parıltılı bir mayoyla sahneye çıktı. Kendisine Kendrick Lamar’ın da katılmasıyla enerjisi yüksek bir performans izlettirdi.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here