Elçin Sangu’dan Samimi Röportaj

0
222

Kiralık Aşk dizisiyle yıldızı parladı. Gündemin en çok konuşulan ve sevilen isimlerinden biri Elçin Sangu… Verdiği samimi röportajdan önemli konu başlıkları sizlerle…

Elçin Sangu röportajını ve tüm magazin haberlerini Habercisiz.com sitesinden okuyabilirsiniz…

 

Şu sıralar Star TV’nin Kiralık Aşk dizisinde Defne karakterini canlandıran Sangu, önde gelen giyim firmalarından biriyle 2 milyon liralık reklam anlaşması imzalamıştı. Bir şampuan reklamında da boy gösteriyor aynı zamanda…

Yoğun iş temposundan yorgun düşen genç yıldız, iş temposundan şikayetçi… Annesini, dostlarını, nişanlısını çok özlediğini ancak onlara çok vakit ayıramadığını açıkladı güzel oyuncu. 15 gündür televizyonda haberleri bile seyredemediğinden yakınıyor.

Sosyalleşmek onun için çok önemli. Eğer boş zamanı olursa gezmeyi çok istiyor. Kendine vakit ayırmayı, piyano çalmayı ve kitap okumayı çok özlüyor… Beyaz tenli, kızıl saçlı Elçin Sangu Çerkez kökenli olduğunu açıklıyor. Beslenmeye dikkat ediyor. Hatta çocuk yaşta yemek yapmaya başladığını da açıklıyor.

Geçen sene sağlığının çok bozulduğunu üzülerek anımsıyor röportaj sırasında. 3 ay boyunca serumla yaşadığını söylüyor. Şimdilerde hem spor hem de yemek düzenini yoluna koymuş güzel yıldız. Artık sağlığına çok daha fazla dikkat ediyor.

Tek Yeteneği Oyunculuk Değil…

Elçin Sangu iyi bir oyuncu olmanın dışında aynı zamanda iyi yemek yapıyor. Resim yapıyor. Dans ediyor ve şarkı söylüyor. Piyano çalıyor. İleride senaryo yazmak istiyor. Yönetmen olarak en beğendiği ve çalışmak istediği kişi ise Christopher Nolan!

CEVAP VER