Elektrik Faturasında İndirim

0
178

Elektrik Faturasında İndirim!

Yüksek miktarda elektrik faturası ödeyen abonelere sevindirici haber geldi! Artık, elektrik faturanız daha düşük gelecek!

Nasıl mı? Haberin devamına ve tüm ekonomi gelişmelerine Habercisiz.com üzerinden ulaşabilirsiniz…

İşte çarpıcı detaylar…

2017 yılı elektrik abonelerinin yüzünü güldürecek… Ocak ayından itibaren ayda 82 TL ve üzerinde elektrik faturası ödeyen kullanıcılar, elektriği %20 civarında daha ucuza kullanabilecek. Vatandaşın cebini yakan özellikle kış aylarında bütçeyi zorlayan elektrik faturasında yeni dönem başlıyor.

Eğer her ay düzenli olarak 82 lira ve üzerinde elektrik faturası ödüyorsanız, bu habere dikkat!

8.4 milyon kullanıcıyı ilgilendiren gelişme oldukça sevindirici…

Aboneler artık elektriği %15 ila %20 civarında daha ucuza tüketecek. Elektrik dağıtım şirketleri işe erken başladı. Kapınıza kadar geliyor ve tekliflerini yapıyorlar. Şu anda 123 lira ve üzeri fatura ödeyenler, istediği tedarikçiyi seçebiliyor… 123 lira fatura kotası 1 Ocak 2017‘den itibaren 82 liraya düşecek.

Şu an piyasada 200 elektrik tedarikçisi var. Bu indirim kıyasıya rekabet ve pazarlıktan doğuyor. Şirketler abonelerin kapısına kadar geliyor ve en iyi teklifini yapıyor. Abone kapma yarışında vatandaş karlı çıkıyor. Örneğin ayda 100 lira elektrik faturası ödüyorsanız bu rakam artık 80-85 lira olacak.

Bu işlemin ek masrafı yok. Kimlik ve son fatura yeterli. Caymak ise çok kolay. Şirketleri titizlikle seçin ve size verilen sözleşme ile belgeleri dikkatle okuyun. Kampanyalar yurtta çoktan başladı bile…

CEVAP VER