Fenerbahçe Yeni Transfer Arayışında

0
230

Fenerbahçe Yeni Transfer Arayışında

Şu sıralar Türkiye Spor Toto Süper Ligi’nde kafalar karışık durumda… Bu karışıklıktan en çok nasibini alan takım ise Fenerbahçe. Ligdeki yerini korumaya çalışan şampiyonluğun en büyük adaylarından Fenerbahçe, devre arasında takıma takviye yapmak istiyor. Teknik direktörün kararı ne?

Haberin devamı ve spor hakkında tüm gelişmeler Habercisiz.com’da…

 

Fenerbahçe’nin defans oyuncusu Van der Wiel ile ilgili de gelişmeler var… Teknik direktör Dick Advocaat, takıma yeni kan aradıklarını yönetime bildirdi. Advocaat’ın yönetime verdiği transfer raporunda Fenerbahçe’nin asıl ihtiyacının orta alanda olduğu belirtildi.

Hollandalı teknik adam, takımın orta sahada önemli oyunculara sahip olduğunu ancak sakatlıklar ve cezalılar sebebiyle bu alanda zaman zaman sıkıntı yaşayabildiklerini ifade etti. Fenerbahçe’nin orta alana yeni transferler yapması takıma katkı sağlayacak. Bütçenin durumuna göre Fenerbahçe, yakın zamanda sürpriz bir transfer yapabilir.

Kulübün kararını milyonlarca Fenerbahçe taraftarı da merakla bekliyor. Advocaat’ın beklentisi, topu ikinci bölgeden üçüncü bölgeye çabuk taşıyabilen ayrıca set oyununda pas merkezi olabilen bir oyuncu şeklinde oldu. Takımın Hollandalı defans oyuncusu Van der Wiel‘in ayrılması durumunda ise şimdilik sağ bekin acil olmadığını vurguladı başarılı teknik direktör…

Sağ beke de transfer yapılabileceğini ancak bunun şimdilik öncelikli ihtiyaçları olmadığını da sözlerine ekledi. Fenerbahçe’nin transfer listesinde Van Ginkel ile Romero’nun olduğu öğrenildi.

CEVAP VER