Hande Erçel Hem İşte Hem Aşkta Çok Mutlu

0
495

23 yaşındaki Bandırmalı oyuncu Hande Erçel’in şansı şu sıralar yaver gidiyor. Güzel oyuncu hem işte hem aşkta isteklerine ulaşıyor. Geçtiğimiz gün bir AVM’de görüntülenen Erçel, 9 aydır ayrı olduğu eski sevgilisi Ekin Mert Daymaz ile mutluluk pozu vermişti. Uzun bir aradan sonra tekrar bir araya gelen genç çift kameralara yakalananınca panikledi. Birkaç gün içinde Hande Erçel’in yeni bir reklam kampanyası için seçildiği de öğrenildi.

Elçin Sangu’nun Yanlış Hamlesi Hande Erçel’e Yaradı!

1

Ünlü oyuncu Elçin Sangu, bir kozmetik firması ile anlaşma yolundaydı. Ancak geçen yıl da iki ünlü markanın yüzü olan Sangu, bu kez 600 bin dolar ücret talep etti. Sangu’nun teklifini çok uçuk bulan yetkililer, ibreyi popüler genç kuşak oyunculardan Hande Erçel’e yöneltti.

Kiralık Aşk’ın Defnesi Elçin Sangu, geçtiğimiz sene Boyner ve Elidor reklamlarından toplamda 3 milyon lira kazanmıştı. Yeni bir kozmetik firmasının teklifine de sıcak bakıyordu. Ancak istediği astronomik rakam, yetkilileri ondan uzaklaştırdı.

Aşk Laftan Anlamaz’ın Hayat’ı Hande Erçel’e aynı teklif götürüldü. Güzel oyuncu, 350 bin liraya el sıkıştı. Böylece gözünü yükseklere diken Sangu, işini Erçel’e kaptırdı!

Hem Aşk Hem İş Güzel Gidiyor…

2

9 ay önce ayrılan oyuncu Ekin Mert Daymaz ile Hande Erçel, geçtiğimiz gün Zorlu Center’de baş başa yemek yerken görüntülendi. Sinema çıkışı el ele görüntülendiler. Erçel’in dizisi de şu sıralar çok başarılı ilerliyor…

CEVAP VER