Hp Akıllı Telefonunun İsmi Elite x3 Olacak

0
273
Büyük bilgisayar üreticileri arasında yer almasına rağmen akıllı telefon piyasasında varlık gösteremeyen HP yeni akıllı telefonunun isminin Elite X3 olacağını açıkladı.

 

Yıllarıdır dünyanın en büyük bilgisayar üreticisi firmaları arasında zirvelerde yer alan HP akıllı telefon sektörüne de girmeye hazırlanıyor. Şu ana kadar rakiplerinin akıllı telefon sektöründe aktif olmasına rağmen bir varlık gösteremeyen HP akıllı telefonunun ayrıntıları ortaya çıkmaya başladı. Kısa bir sürede piyasada olması beklenen HP akıllı telefonun isminin Elite x3 olacağı şimdiden ortaya çıkmış durumda.

HP AKILLI TELEFON ÜRETMEYE BAŞLIYOR

Bilgisayar teknolojisinde oldukça üst sıralarda olmasına rağmen akıllı telefon piyasasına çarpıcı bir telefon ile girememiş olan HP, yakın zamanda yeni bir akıllı telefonu piyasaya süreceğini açıklamıştı. Alınan bilgilere göre bu telefonun ismi Elite x3 olacak. HP yeni telefonunu son derece modern özelliklerle donatarak müşterilerinin beğenisine sunacak.
HP ELİTE X3 WİNDOWS 10 İŞLETİM SİSTEMİNİ KULLANACAK
Windows 10 işletim sisteminin kullanacağı bu akıllı telefonların 5.8 inç büyüklüğünde bir ekranı olacak. Bunun yanında HP Elite x3’ün dahili depolamasının 64 GB olacağı ve en az 3 GB RAM’e sahip olacağı biliniyor.
HP Elite x3 kamera olarak da oldukça iyi bir performans vermesiyle göz dolduracak. Alınan bilgilere göre yakında tüm dünyaya özellikleri açıklanacak olan bu telefonun ön kamerası 12 MP, arka kamerası ise tam 20 MP olacak.