İbrahim Kutluay ve Demet Şener ailesiyle Atatürk Havalimanındaydı

0
164

Türkiye ve dünyada herkes ne konuşuyor? En son magazin haberleri için Habercisiz’in Hayat sayfasını takip edin. Son dakika magazin haberleri’nden geride kalmayın.

Magazin haberleri bugün sayfasında. 29 June 2016 | 7:07 am tarihli İbrahim Kutluay ailesiyle havalimanındaydı… başlıklı haberimizin detayı…

İbrahim Kutluay ailesiyle havalimanındaydı
İbrahim Kutluay ailesiyle havalimanındaydı

Tüm Türkiye’yi yasa boğan Atatürk Havaalanı’ndaki patlamada sırasında Atatürk havalimanında olan ünlü basketbolcu İbrahim Kutluay, eşi Demet Şener ve çocukları büyük panik yaşadı.

İbrahim Kutluay yaşadıklarını anlattı: Biz yurtdışından dönüyorduk. Havalimanına girdiğimiz sırada büyük bir panik yaşandı. Ne olduğunu almadık. Bizi bir süre beklettiler. İnsanlar korku içindeydi. Daha sonra işlemleri tamamlayıp havalimanı dışına çıktık. Hepimize geçmiş olsun.   (Hürriyet)

Moda dünyasından haberler, röportajlar, cemiyet hayatı, dizi yıldızları, gündemden paparazzi dedikoduları ve ünlülerin hayatı İbrahim Kutluay ailesiyle havalimanındaydı… haberi ve En son yerli ve yabancı magazin haberleri Habercisiz Magazin’de.