‘İçerde’ Dizisine Bu Sahne Damga Vurdu

0
300

‘İçerde’ Dizisine Bu Sahne Damga Vurdu

Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Çağatay Ulusoy, Çetin Tekindor ve Mustafa Uğurlu’nun yer aldığı Show TV’nin sevilen dizisi ‘İçerde’ dün akşam 14. bölümü ile izleyiciyi ekrana kilitledi. ‘İçerde’nin 14. bölümünde neler yaşandı? Yeni fragman yayınlandı mı? Haftaya neler olacak? Hepsi ve daha fazlası Habercisiz.com adresinde…

 

Yayınlanmaya başladığı günden beri Pazartesi gecelerinin tek galibi olan, reyting rekortmeni ‘İçerde’ dizisi, dün akşam yine çok heyecanlı bir bölümle karşımıza çıktı… Tüm kategorilerde izlenme rekorları kıran dizi, 19 Aralık gecesinin birincisi oldu. Sosyal medyada #patronkim etiketi ile paylaşım ve beğeni rekorları kırdı! Patronkim etiketi Türkiye’de 14 saat 15 dakika, dünyada 4 saat 10 dakika gündemde kalmayı başardı. Böylece diziler içinde yeni bir ilke daha imza atıldı.

Twitter’den dün akşamki bölüm için toplamda 14.126 tweet atıldı. ‘İçerde’ dizisinin dün akşamki bölümünde, Celal’e karşı tuzak hazırlayan Sarp, kendini hayalet patron olarak tanıttı.

Celal, Patron’un kim olduğunu öğrenmeye çalışırken heyecan dolu olaylar art arda yaşandı. Diziye konuk oyuncu olarak katılan Şenay Gürler ve Emre Erçil de bu maceraya ortak oldu. Dizide yeni bir renk olan Gürler ile Erçil’in sahneleri de çok beğenildi.

BÖLÜME FİNAL SAHNESİ DAMGA VURDU…

14. bölümün son sahnesi yürekleri sızlattı… Sarp’ı takip eden ve tehlikede olduğunu gören Yusuf Müdür, Sarp’a ateş edilince kendini feda etti.

Final sahnesinde Yusuf Müdür’ün kanlar içinde yerde yatışı ve Sarp’ın ‘Müdürüm ölmeyeceksin, aç gözlerini’ diye bağırdığı sahne izleyiciyi ekran başına kilitledi.

Gelecek bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yusuf Müdür ölecek mi? Celal, Patron’un Sarp olduğunu öğrenecek mi? Mert ile Sarp kardeş olduklarını öğrenecek mi? Hepsinin cevabı 26 Aralık Pazartesi akşamı Show TV’de…

İÇERDE 15. BÖLÜM YENİ FRAGMANI

CEVAP VER