Madonna İstanbul ve Türkiye için dua zamanı

0
716

Türkiye ve dünyada herkes ne konuşuyor? En son magazin haberleri için Habercisiz’in Hayat sayfasını takip edin. Son dakika magazin haberleri’nden geride kalmayın.

Magazin haberleri bugün sayfasında. 29 June 2016 | 6:54 am tarihli Madonna’dan havalimanı katliamı mesajı başlıklı haberimizin detayı…

Atatürk Havalimanı’ndaki patlama sonrası dünyanın her yerinden kınama mesajları paylaşılmaya devam ediyor. Kınama mesajı atan ünlüler arasına Madonna’da eklendi. Dünyaca ünlü star, resmi twitter hesabından attığı mesajda İstanbul Atatürk Havalimanı’ndaki canlı bomba terörünü tepki gösterdi.

İstanbul ve Türkiye için dua zamanı” diyen Madonna, “Neden birini sevmek bu kadar zor?” diye tepki gösterdi. Madonna, mesajının altında sahne aldığı bir konserden vücudunda hilal logosu bulunan danşçıyla çekilmiş fotoğrafını da paylaştı.

fft31_mf7889833.jpeg

Patlamanın ardından Madonna Türk Dansçısı Yaman Okur ile bu pozu verdi.

Moda dünyasından haberler, röportajlar, cemiyet hayatı, dizi yıldızları, gündemden paparazzi dedikoduları ve ünlülerin hayatı Madonna’dan havalimanı katliamı mesajı haberi ve En son yerli ve yabancı magazin haberleri Habercisiz Magazin’de.