Murat Boz’un Tepki Çeken ‘Hemşire’ Paylaşımı

0
246

Ünlü şarkıcı Murat Boz’un bir paylaşımı olay oldu. Yakışıklı popçu oyunculuğu benimsedi. Daha önce Burak Özçivit ve Aslı Enver ile birlikte rol aldığı sinema filmi ‘Kardeşim Benim’den sonra ünlü şarkıcı şimdi yeni bir sinema filmiyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

‘Dönerse Senindir’ filmi yakında vizyona girecek… Boz’un filmle ilgili bir paylaşımı sağlık çalışanlarını kızdırdı!

Murat Boz’un filmden birkaç kareyi sosyal medyadan paylaşmasıyla olanlar oldu. Boz’un hemşire kostümü giymiş oyuncularla olan pozu, sağlıkçıların tepkisini çekti. Sağlık-Sen İzmir 2 nolu Şube Başkanı Ekrem Özdemir, bu fotoğrafları kınadı…

Hemşire Sahneleri Olay Oldu

23 Aralık’ta vizyona girecek olan yapımcılığını TAFF’ın üstlendiği ‘Dönerse Senindir’ şimdiden çok konuşuluyor… Setten kareler yayınlandı. Boz’un fotoğrafçı Mehmet karakterini oynadığı filmden bu kareler görenleri şaşırttı.

Filmde başrolü Yasemin Allen ve İrem Sak ile paylaşan ünlü popçu, hemşirelerin müdahale ettiği sahneleri sosyal medyada yayınladı. Filmde hemşirelerin bayılan Murat Boz (Mehmet)’e müdahale ettiği sahneler tepki çekti.

Özdemir konuyla ilgili şu açıklamalarda bulundu: ‘Hemşireleri bu tür senaryolarda küçük düşürmek, halkın gözünde onların imajını zedelemektir. Bu meslekte kepin kalktığını dahi bilmeyen zihniyetler, senaryolarda hemşireliği bir fantezi objesi olarak kullanıyor. Mesleğin saygınlığını düşüren bu olayları kınıyorum. Sahnelerin kaldırılmasını talep ediyoruz.’

CEVAP VER