Oğuzhan Koç Sevgilisiyle Tatilde

0
371

Tv 8’in sevilen talk show programı ‘3 Adam’ın sunucularından popçu Oğuzhan Koç, bir süre önce aynı dizide rol aldığı partneri Yağmur Tanrısevsin ile aşk yaşamaya başlamıştı. Kameralardan kaçan ünlü çift sonunda ilişkilerini duyurmaktan çekinmemişti.

Araları açık mı, hiç yan yana görünmüyorlar, acaba ayrıldılar mı derken dün Yağmur Tanrısevsin ile sevgilisi Oğuzhan Koç’u tatilde gördük. Meğer Yağmur Hanım dil eğitimi için bir süredir yurt dışındaymış. Amerika’da yabancı dil eğitimi alan güzel oyuncu Tanrısevsin, ayağının tozuyla ülkesine döndüğü gibi soluğu sevgilisi Oğuzhan Koç’un yanında aldı.

7-1

Ünlü çift dün gündüz saatlerinde Bodrum Yalıkavak’ta Cookshop’ta yemek yedikten sonra mağazaları dolaşıp alışveriş yaptı. Tatil rotası olarak basının ilgi odağı Bodrum’u seçmeleri de merak uyandırdı. Ünlü çift ev eşyaları satan bir mağazada da uzun süre dolaştı.

Yağmur Tanrısevsin Kimdir?

24 Ağustos 1990 Mersin doğumlu ünlü oyuncu, şarkıcı, söz yazarı, sunucu ve oyuncu Oğuzhan Koç’un sevgilisidir. Güneşi Beklerken, Adını Feriha Koydum, Pis Yedili, Kaçak, Bana Baba Dedi ve Mayıs Kraliçesi dizilerinde oynamıştır. Türk-Amerikan ortak yapımı The Tragedy adlı korku filminde rol almıştır. Aşk Ağlatır ve Geniş Aile Yapıştır Türk filmlerinde de rol almıştır. Güzel oyuncu ödüllüdür. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Seramik-Cam Bölümü mezunudur.

CEVAP VER