Oyun Severlere Müjde NFS Most Wanted Artık Bedava

0
232

 Araba yarışı tutkunlarına müjde! Serinin en güzel oyunlarından birisi olan Need For Speed: Most Wanted artık bedava.

Dünya’nın en büyük oyun üreticleerinden biri olan EA (Electronics Art) en sevilen araba yarışı serisinin başarılı oyunu  Need for Speed’in Most Wanted‘ı 2 Şubat tan  itibaren ücretsiz olarak dağıtacağını duyurdu. Oyunu Origin hesabına sahip herkes bedava indirip oynayabilecek.

Piyasaya ilk çıktığı günlerde 80 Amerikan doları civarı bir etikete sahip olan oyunu almak pek çok oyun sever için mümkün olmuyor. Bu sebebpten ötürü kullanılar ya oyunu oyanyamıyor yada korsanlarına ulaşmaya çalışıyor. Kimi zaman ise kullanıcılar Steaam veya benzer sitelerde ki indirimleri takip ediyor.

Belirtmekte fayda var. EA sadece kısa süreliğine oyunu ücretsiz olarak dağıtacak. Bu sebepten ötürü yarış tutkunlarına tavsiyemiz, oyun yeniden ücretli hale gelmeden önce ellerini çabuk tutup, oyunu bir an önce indirmleirini tavsiye ediyoruz.

Oyunu nasıl indereceğini merak eden kullanıcılarımız ise, internet üzerinden önce Origin uygulamasını bilgisayarlarına indirip kuracak. Daha sonra uygulama üzerinden  kullanıcı oluşturduktan sonra Need for speed: Most Wanted oyunu nu ücretsiz olarak bilgisayarlarına indirebilecekler.