‘Paramparça’da Bir Veda Daha

0
371
2 sezondur reyting listelerini zorlayan Star TV’nin ünlü dizisi ‘Paramparça’da yaprak dökümü bitmiyor. Sezon başında ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçay, partneri Erkan Petekkaya ile tartışarak diziden ayrılmıştı. Dizinin sezon finaliyle birlikte bir oyuncu daha dizinin kadrosundan çıkıyor? Peki, o oyuncu kim olacak?

Geçtiğimiz günlerde Erkan Petekkaya ile tıpkı Nurgül Yeşilçay gibi sette tartıştığı iddia edilen, diziye Yeşilçay’ın senaryo gereği ölümünün ardından Psikiyatr Ayşe rolüyle dahil olan Şükran Ovalı, Paramparça’ya sezon finalinde veda edeceğini açıkladı.

14-1

Sevilen dizi ‘Paramparça’ seneye 3. Sezonu ile devam ediyor. Birkaç bölüm sonra sezon finali yapacak olan dizide ayrılıklar bitmiyor. Dizi ekibine ve izleyicilere teşekkür eden güzel oyuncu Şükran Ovalı şu sözlerle vedasını duyurdu:

‘Güzel ekip öncelikle canım olan, her gördüğümde gülümsediğim hocam Altan Dönmez’e ve onun eşliğindeki tüm ekibe teşekkür etmek istiyorum. Şeref Meselesi’nden sonra yine kaldığımız yerden her sabah sizi görmek benim için mutluluktu. Ve tabii ki tüm oyuncu arkadaşlarım; canım Erkan’a, Ebru’ya, setin en gençleri ve bir o kadar başarılıları; Alina’ya, Leyla’ya, Burak’a ve çok kıymetli Hümeyra’ya, Barış’a herkese çok teşekkür ediyorum .Çok büyük keyif aldığım Ayşe karakterinin yolculuğu buraya kadardı ve bu yolculuğunda ona benim hayat vermemi isteyen yapım şirketimiz Endomel’e ayrıca teşekkür ederim.Seneye Paramparça bu çok güzel ekiple yoluna devam edecek kalpten başarılar dilerim. Görüşmek üzere.’

CEVAP VER