Seçkin Piriler’den Bomba Açıklama

0
285

Uzun süredir evli olan eski manken Seçkin Piriler ile Duman grubunun solisti Kaan Tangöze bir süre önce olaylı bir şekilde boşanmıştı. İki oğulları olan çiftin arasına kara kedi girmiş ve ilişkilerine son vermişlerdi.

Kaan Tangöze, birkaç yıldır eşini Kıvılcım Ural’la aldattığını itiraf etmiş, magazin gündemine bu haber bomba gibi düşmüştü. Tangöze ile Piriler boşandı ancak ikilinin arasındaki sular durulmuyor. Aldatılan taraf olan Seçkin Piriler ayrılığın ardından bir süre sonra davetlere katılmış ve iyi görünmeye çalışmıştı.

Ancak geçtiğimiz gün Piriler’den eski eşi Kaan Tangöze hakkında bir itiraf geldi. Piriler, eski eşinin orta yaş bunalımından artık çok sıkılmaya başladığını itiraf etti. Şimdiye dek sessizliğini koruyan Piriler’in bu yorumu herkesi şaşırttı.

Seçkin Piriler ile Kaan Tangöze
Seçkin Piriler ile Kaan Tangöze

Ünlü modelin söylemlerine göre eski eşi Kaan Tangöze, en güzel yıllarını kendisiyle geçirmiş ve orta yaş bunalımına girmişti. Tangöze’nin sadece kendisiyle en güzel zamanlarını geçirdiğini ancak artık yaşlanmaktan dolayı çevresini sıkmaya başladığını itiraf etti eski eşi Seçkin Piriler.

Kıvılcım Ural’la aşk yaşayan eski eşi için Piriler, ‘Kaan’la harika bir 10 sene yaşadım. Artık benim hayallerim başka. İnanın ki Kaan umurumda bile değil. Onun en güzel döneminde ben yanındaydım. O da bana çok aşık olmuş ki iki çocuk yapmış. Düşünün ki yıllarca kimseyle evlenmek bile istememiş ve bir daha da asla evlenmez. Bir de onun orta yaş bunalımlarıyla ilgilenmekten sıkılmıştım zaten’ diye konuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here