Taylor Swift ilk albümünün 10’uncu Yıldönümü Kutluyor

1
353

Taylor Swift bir Adorable Throwback ile ilk çıkardığı albümünün 10. yıldönümünü kutladı. İngiltere’de çıkardığı albüm sonrasında 4 şarkısı hit olan güzel oyuncu bu başarısının ardından İngiltere’de yılın genç şarkıcısı ödülüne layık gösterilmişti.

10. Yılını kutlayan Taylor Swift, sosyal medya hesabından paylaştığı resmin altına; ”zaman çok çabuk geçiyor, müzik dünyasına girdiğim o yıllarda her şey çok farklıydı. Şimdi müzik piyasası çok değişti” açıklamalarında bulundu.

Ayrıca; hayranlarına 10 yıldır kendisine verdikleri destek için çok teşekkür eden Swift, elinde gitar tıngırdatmaya çalışırken çektirdiği fotoğrafla bulunduğu paylaşım çok kısa bir süre içinde 1.7 milyon beğeni aldı.

Taylor Swift
Taylor Swift

Resmin altına yapılan yorumlara cevap veren güzel sanatçı, ”macera dolu bir 10 yıl geçirdik beraber, ben bu sürede hayatı yeni öğrendim. Ve ben büyürken yanımda olan sizlere çok teşekkür ederim. Sizin varlığınızı hissetmek çok güzel bir duygu, umarım 10 yıl sonra yine böyle bir paylaşım yapar yine sizlerden böyle güzel mesajlar alırım. Hepinizi çok seviyorum.” dedi.

1 YORUM

CEVAP VER