Terör saldırısı sonrası ilk konser iptali Sertab Erener’den

0
162

 

28.06.2016 tarihinde gerçekleşen Atatürk Havalimanı’ndaki terör saldırısı sebebiyle Sertab Erener’in 29.06.2016’daki yeni albüm konseri iptal edildi.

İstanbul Atatürk Havalimanı’nda dün gece meydana gelen terör saldırısı sonrası ilk konser iptali Sertab Erener’den geldi.

Bu akşam sevenleri ile Kırık Kalpler adlı yeni albümünün tanıtım konserinde buluşacak olan Sertap Erener,  Zorlu Performans Sanatları Merkezi Stüdyo’da gerçekleştirilmesi planlanan konseri iptal edildi.

Zorlu Performans Sanatları Merkezi konser iptaliyle ilgili şu açıklamayı yaptı:

“Sertab Erener’in 29 Haziran Çarşamba akşamı Zorlu Performans Sanatları Merkezi Stüdyo’da gerçekleştirilmesi planlanan yeni albüm konseri, Atatürk Havalimanı’nda yaşanan elim olay nedeniyle ertelenmiştir.

Bu üzücü olayda hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet; ailelerine sabır ve yaralılara acil şifalar diliyor; acıyı yürekten paylaşıyoruz.”

Moda dünyasından haberler, röportajlar, cemiyet hayatı, dizi yıldızları, gündemden paparazzi dedikoduları ve ünlülerin hayatı Sertab Erener’in konseri saldırı nedeniyle iptal haberi ve En son yerli ve yabancı magazin haberleri Habercisiz Magazin’de.