Ünlü Çiftin Düğün Tarihi Belli Oldu

0
265

Bir süredir aşk yaşayan Beşiktaş’ın yıldız futbolcusu Caner Erkin ile oyuncu Şükran Ovalı, düğün tarihini netleştirdi. Ünlü çift ne zaman evleniyor?

Haberin devamı ve tüm magazin haberleri Habercisiz.com’da…

Önce düğünlerini iptal ettiler. Sonra aynı yer ve tarihte tekrar karar kıldılar. Şükran Ovalı ve sevgilisi Caner Erkin 2 Ocak 2017’de İtalya’da evlenecek… Ünlü çift işlemlere tekrar hız verince yeniden bu tarihte karar kıldılar.

Yaşanan olaylardan sonra düğünü ertelemeye karar veren Caner Erkin-Şükran Ovalı çifti, aile bireylerinin vize işlemlerinin yetişmemesi ihtimali üzerine düğün tarihini değiştirmedi. Geçtiğimiz aylarda magazin gündemine bomba gibi düşen bu beraberlik, evlilikle sonuçlanıyor. Erkin, Ovalı’nın üzülmesine dayanamadı. Hem vize işlemleri hem de davetliler konusunda önce anlaşamayan çift, ‘iki ayağımız bir pabuca girmesin’ demişti. Caner Erkin, sevgilisi Şükran Ovalı’nın bu karara üzülmesine daha fazla dayanamadı. Roma’daki nikahları için otel ve uçak rezervasyonlarını yaptırdı.

Beşiktaşlı yıldız Caner Erkin, sorunları halletti. Nikah için tüm işlemleri hızlandırdı. Bu haberle birlikte yeni yılın ilk evliliği onlarınki olacak! İtalya Roma Büyükelçiliği’nde kıyılacak nikah için tüm hazırlıklar tamam. Çift, rahat bir nefes aldı…

Hazırlıkların yetişmeyeceğini düşünen çift, nikah tarihini önce iptal etmişti. Ünlü çift, kesin olarak 2 Ocak’ta aşk şehri Roma’da dünya evine girecek…

CEVAP VER