Ünlü Yazarın Katil Zanlısından Kan Donduran İfade!

0
162

47 yaşındaki ünlü yazar ve yaşam koçu Beki İkala Erikli’nin katil zanlısı 31 yaşındaki Sinem Koç’tan kan donduran sözler! İstanbul Beyoğlu’nda yaşayan yazarın evine gelip onu kurşuna dizen Koç, ‘Onunla tanıştıktan sonra bedenen ve ruhen rahatsız oldum. Şu an bile şeytanı görüyorum. Kafamın içinde bir böcek hissediyorum’ dedi.

Koç’un cezai ehliyetinin olup olmadığını araştırmak için doktor raporu gerekti. Koç, Bakırköy Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edildi. Katil zanlısı, cinayet büro amirliğindeki beyaz odada tüm olanları polise anlattı…

Erikli’nin katil zanlısı ile daha önce 3 seans görüştüğü belirlendi. Tutuklanan Sinem Koç, ‘Beyaz elbiseyle intihar edecektim’ demişti.

Sinem Koç, Beylikdüzü’nde işlettiği restoranın iflas ettiğini, Erikli’yi 4 yıl önce bir seminerinde tanıdığını açıkladı. Ünlü yazarın ‘Meleklerle Yaşamak’ adlı kitabını okuduktan sonra enerji alanının açıldığını fakat ruhen ve bedenen rahatsız olmaya başladığını anlattı.

Üzerinde olumsuz etkilerin günden güne arttığını dile getiren katil zanlısı, şu an dahi kafasının içinde böceklerin olduğunu ve şeytanı gördüğünü açıkladı. Evrendeki görünmeyen varlıkları görmesinin tek sebebinin Beki İkala Erikli olduğunu belirtti. Normalde silah taşımadığını, cinayet aleti olan silahın ailesine ait olduğunu açıklıyor. Erikli’nin insanlara şeytanı gösterdiğini, kendisinin de bu sebeple şeytana uyup cinayeti işlediğini kan dondurucu bir şekilde itiraf etti Sinem Koç.

Koç, şu anda Bakırköy Kadın Kapalı Cezaevi’nde.

CEVAP VER